چوب

تخته نراد روسی

تخته نراد روسی

آیا به دنبال خرید تخته نراد روسی در تهران یا شهرستان ها هستید؟ در این صورت آیا می دانید کدام یک از شرکت ها و مراکز عرضه کننده تخته نراد و انواع الوار چوبی امکان فروش این محصولات با بهترین قیمت را دارند؟

تخته نراد یکی از پر مصرف ترین انواع چوب در داخل کشور بوده است که هر ساله حجم بالایی از آن وارد کشور شده و در کاربری های متعددی مورد استفاده قرار می گیرد. با این وجود بنا به دلایلی در چند سال گذشته واردات این محصولات از برخی از کشورها با مشکلاتی مواجه بوده است.

برای همین است که با توجه به سطح روابط تجاری بین ایران و روسیه وجود داشت، این کشور به عنوان یکی از بهترین تامین کننده های این محصولات در بازار خارج توانست بخش بزرگی از نیاز بازار ایران به این محصولات را با فروش تخته نراد روسی در چند سال گذشته تامین کند.

به همین دلیل می توانید در صورت نیاز به استفاده از انواع الوار و چوب وارداتی، با خرید این محصولات از عرضه کننده های معتبر در داخل کشور امکان استفاده از آن ها در کاربری های مختلف و برای تولید انواع محصولات چوبی استفاده کنید.

لازم به ذکر است در صورت نیاز زاندس وود یکی از مراکز عمده عرضه کننده تخته نراد روسی است که می تواند ضمن مشاوره به خریداران محترم امکان خرید این محصولات در بازار داخل کشور را با بهترین قیمت فراهم کند.

تخته نراد روسی چیست؟

می توان تخته نراد روسی را یکی از پر مصرف ترین انواع چوب دانست که از یکی از درختان پر تعداد در کشورهایی مانند روسیه به دست می آید و با توجه به مشخصات منحصر به فرد خود می تواند در کاربری های متعددی در صنایع تولید محصولات چوبی مورد استفاده قرار گیرد.

این درخت در واقع نوعی درخت کاج محسوب می شود که با نام fir نیز شناخته می شود و بنا به دلایل متعدد در بازار داخلی کشور ما برای تولید مبل یا محصولات چوبی بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

برای همین است که با واردات آن از کشورهایی مانند روسیه لازم است نیاز صنایع تولید کننده در داخل نیاز خود را به این محصولات بر طرف کنند.

لازم به ذکر است کشورهایی مانند کره شمالی نیز جزو کشورهایی هستند که تعداد زیادی از این گونه گیاهی را در خاک خود دارند. با این وجود در بسیاری از کشورها و از جمله در روسیه نیز امکان رشد این درخت وجود دارد.

نرم بودن تخته نراد روسی

یکی از مزایایی که می توان برای تخته نراد روسی بر شمرد در نرم بودن آن است که به خصوص در صورت نیاز به کار روی آن می توان راحت تر آن ها را به محصولات نهایی تبدیل کرد.

این الوارها در ابعاد مشخصی به بازار عرضه می شوند و پس از آن می توان با برش و کار کردن روی تخته نراد روسی موفق به تولید محصولات نهایی برای عرضه به مصرف کننده ها در بازار داخلی کشور شد.

ابعاد تخته نراد روسی

به طور حتم در صورت نیاز به آگاهی از ابعاد انواع تخته نراد روسی می توانید با کارشناسان فروش مشورت کنید تا اطلاعات جامع تری را در اختیار شما قرار دهند. زاندس وود تلاش خود را برای ارائه اطلاعات جامع در این زمینه به کار خواهد بست.

اما به طور کلی می توان انواع تخته نراد روسی را با توجه به این که در اصل الوارهایی از جنس چوب هستند در ابعاد مختلفی برای خرید پیدا کرد.

الوارهای 6 متری یکی از متداول ترین انواع این محصولات هستند که ممکن است در ضخامت های مختلفی در بازار برای خرید موجود باشند.

به طور حتم ضخامت هر یک از این الوارها امکان استفاده از آن ها برای کاربری خاصی را فراهم خواهد کرد و برای همین است که باید دقت ویژه در انتخاب بهترین ضخامت انواع تخته نراد روسی داشته باشید.

این ضخامت بر حسب میلی متر قابل بیان است و به طور معمول می توان ضخامت تخته نراد روسی را عددی بین 70 میلی متر تا 25 میلی متر در اکثر این محصولات دید.

البته عرض انواع الوار که به بازار عرضه شده اند نیز مهم است و برای مثال بسیاری از انواع تخته نراد روسی در بازار داخل ممکن است که دارای عرض هایی بین 15 سانتی متر تا حدود 20 سانتی متر باشند.

توجه به این مشخصات می تواند شما را برای انتخاب بهترین محصولات وارداتی برای استفاده در کاربری های مختلف یاری کرده و امکان استفاده بهینه از آن ها را فراهم کند.

مقاومت تخته نراد روسی

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که می توان برای تخته نراد روسی به عنوان یک نوع الوار وارداتی و پرمصرف به کشور بر شمرد در مقاومت بالایی است که در مقایسه با برخی از انواع چوب که از درختان دیگر به دست می آیند از خود نشان می دهد.

این مقاومت به خصوص در برابر انواع تنش یا شوک وارده به الوار قابل توجه است و برای همین است که در برخی از کاربری ها استفاده از این الوارها به همین دلیل و سایر دلایلی که در متن مورد اشاره قرار گرفته اند بیشتر است.

به خصوص در صنعت تولید انواع مبل می توان با خرید تخته نراد امکان استفاده از آن برای تولید بهترین محصولات نهایی را با در نظر گرفتن قیمت مناسب این مواد داشت.

قیمت تخته نراد روسی

یکی از مهم ترین مواردی که بسیاری از خریداران به آن توجه می کنند قیمت تخته نراد در بازارهای داخل کشور برای خرید است. به طور حتم ممکن است قیمت تخته نراد روسی برای شما هم به عنوان یک تولید کننده مبل یا محصولات چوبی مهم باشد.

در این صورت می توانید برای آگاهی از آخرین قیمت ها در بازار داخل با کارشناسان فروش این محصولات در بازارهای داخلی مشورت کنید تا اطلاعات جامع تری در اختیار شما قرار دهند.

زاندس وود نیز تلاش خود را برای ارائه خدمات به خریداران محترم با ارائه اطلاعات لازم در مورد قیمت تخته نراد روسی و یا مشخصات سایر محصولات وارداتی به کار بست تا بتوانید موفق ثبت سفارش و خرید این محصولات در بازار داخل کشور شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *