چوب

خرید چوب آبنوس

Buy ebony wood

آیا به دنبال خرید چوب آبنوس با بهترین کیفیت در داخل کشور برای استفاده در کاربردهای خاص و لاکچری هستید؟

آیا می دانید چوب آبنوس یکی از گران ترین چوب های موجود در دنیا است که به دلیل مشخصات منحصر به فرد خود از سال های بسیار دور در کاربردهای بسیار خاص و به منظور تولید محصولات زینتی استفاده می شده است؟

با توجه به کمیاب بودن چوب آبنوس برای خرید آن نیاز به پرداخت هزینه های بیشتری در مقایسه با چوب های به دست آمده از درختان دیگر می باشد. علاوه بر این، شرکت های کمتری هستند که امکان عرضه این چوب به خریداران در بازار داخل کشور را دارند.

برای همین در صورت نیاز به خرید چوب آبنوس باید ضمن پرداخت هزینه های بیشتر آن را از مکان های خاص خریداری کنید. زاندس وود یکی از شرکت های معتبر عرضه کننده انواع چوب در داخل کشور است که در صورت نیاز به خرید عمده چوب امکان ارائه مشاوره و تامین نیاز مشتریان را خواهد داشت.

برای همین اگر نیاز به خرید چوب آبنوس برای استفاده در کاربردهای لوکس را داشته باشید، می توانید ضمن تماس با کارشناسان فروش زاندس ووس اطلاعات بیشتری در مورد نحوه عرضه این محصولات به بازار به دست آورید.

تقاضا برای خرید چوب آبنوس

از گذشته های بسیار دور تقاضا برای خرید چوب آبنوس برای استفاده از آن توسط طبقه مرفه جامعه بسیار بیشتر بوده است. این چوب دارای مشخصات منحصر به فردی است که در بسیاری از گونه های گیاهی و سایر چوب ها و الوارهایی که به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می شوند دیده نمی شود.

در ادامه تلاش شده است به چند ویژگی منحصر به فرد چوب آبنوس اشاره شود تا با تفاوت های آن با سایر انواع چوب آشنا شوید:

–        چگالی چوب آبنوس

یکی از مهم ترین تفاوت هایی که چوب آبنوس با چوب سایر درختان دارد در چگالی آن است که بسیار بیشتر از چوب درختانی مانند کاج و گردو است.

اگر شما چوب آبنوس را در داخل آب بیندازید، در آب فرو می رود و این امر به دلیل بالاتر بودن چگالی و وزن چوب آبنوس در واحد حجم می باشد. این در حالی است که بسیاری از انواع چوب به راحتی بر روی آب شناور می شوند و دارای چگالی کمتری در مقایسه با آب هستند.

–        رنگ چوب آبنوس

یکی دیگر از مشخصات منحصر به فردی که در ارتباط با چوب آبنوس می توان به آن اشاره کرد رنگ قهوه ای متمایل به سیاه چوب ابنوس است.

لازم به ذکر است درخت آبنوس با سرعت بسیار کمی رشد می کند و به همین دلیل حجم چوب تولید شده توسط این گونه گیاهی بسیار کمتر از میزان چوب به دست آمده از کارج و سایر انواع درختان است. به گونه ای که بلوغ آن ممکن است سال ها به طور انجامد و به دلیل سرعت رشد کمی که دارد در داخل آن چگالی چوب بسیار بیشتر می شود.

خرید چوب آبنوس

خرید چوب آبنوس

کاربرد چوب آبنوس در ایران و جهان

با توجه به قیمت بسیار بالایی که این چوب دارد و علاوه بر این با توجه به مشخصاتی که به آن اشاره شد، خرید چوب آبنوس بیشتر برای استفاده از آن برای تولید محصولات زینتی در ایران و بسیاری از کشورهای آسیایی می باشد.

برای همین می توان این چوب را به عنوان گزینه ای بسیار عالی برای تولید محصولات ارزشمند برای استفاده در داخل ساختمان برشمرد.

لازم به ذکر است در گذشته خرید چوب آبنوس بیشتر برای استفاده از آن برای تولید صندوقچه های ارزشمند بوده است و امروزه نیز ممکن است از آن در آکورایوم یا سایر محصولات زینتی استفاده شود.

قیمت خرید چوب آبنوس

یکی از مهم ترین فاکتورهایی که برای یک مشتری که به دنبال خرید الوار چوب گردو یا چوب است مهم است، قیمتی است که محصولات یا مواد اولیه لاکچری مانند چوب آبنوس در بازار دارند.

با توجه به عرضه محدود این چوب در بازار به طور حتم قیمت آن بالاتر از چوب های رایج است و برای همین افراد کمتری خریدار آن هستند.

شما می توانید در صورت نیاز به آگاهی از قیمت خرید چوب آبنوس با شرکت هایی که امکان عرضه این محصولات را دارند مشورت کنید تا راهنمایی های بیشتری در اختیار شما قرار دهند.

خوشبختانه با استفاده از فضای مجازی می توانید موفق به پیدا کردن عرضه کننده های داخلی چوب آبنوس در داخل کشور شوید.

برای همین مشکل خاصی در زمینه مشاوره و پرسیدن سوالات متداول در مورد قیمت یا نحوه عرضه چوب های گران قیمت و لاکچری در بازار داخل کشور وجود ندارد.

خرید چوب آبنوس از زاندس وود

زاندس وود (به عنوان یکی از مراکز عرضه کننده انواع چوب های وارداتی و داخلی)، امکان ارائه مشاوره به کلیه خریداران محترم و صاحبان صنایع تولیدی که به دنبال ساخت محصولات زینتی و گران قیمت (با استفاده از بهترین انواع چوب) را دارند خواهد داشت.

برای همین می توانید در صورت نیاز پس از تماس با کارشناسان شرکت اطلاعات جامعی در مورد قیمت خرید چوب آبنوس یا کاربری آن به دست اورید.

آیا امکان خرید چوب ترموود را خواهم داشت؟

بله. چوب ترمو در زمره محصولات رایج مورد استفاده در داخل کشور است که تقاضای بالایی برای خرید آن در تهران یا شهرستان ها وجود دارد. برای همین تلاش شده است امکان خرید ترموود برای کلیه متقاضیان در خرید این محصول در تهران و البرز یا سایر بخش های کشور فراهم شود.

آیا قیمت خرید عمده چوب کمتر است؟

تلاش می شود در صورت نیاز به خرید عمده چوب این محصولات با کمترین قیمت در بازار داخلی کشور در اختیار صاحبان صنایع تولید محصولات چوبی قرار گیرد.

آیا امکان خرید چوب روسی به صورت عمده وجود دارد؟

کشور روسیه یکی از بزرگ ترین تولید کننده های چوب است که بخش مهمی از تولیدات خود را به کشورهای دیگر صادر می کند. ایران نیز یکی از کشورهای وارد کننده چوب از روسیه است که هر ساله بخش مهمی از نیاز خود را با خرید از این کشور تامین می کند.

برای همین امکان خرید چوب روسی  در داخل کشور برای استفاده از آن در کارگاه های تولیدی را خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *