چوب

خرید چوب یولکا روسی

خرید چوب روسی یولکا

از جمله چوب هایی بسیار کاربرد دارد چوب روسی است. یکی از زیرمجموعه های چوب روسی چوب یولکا روسی می باشد که بنا به ویژگی هایی که دارا می باشد کاربرد وسیعی دارد.

درختی که از آن چوب یولکا تهیه می شود همین نام را دارد. ارتفاع درخت یولکا گاه به 50 متر هم می رسد. طول عمر این درختان زیاد بوده و گاه تا 600 سال هم می رسد. اما عمر مفید درخت یولکا نهایت 150 سال است. عمر این درخت وایسته با نقطه ای است که در آن رشد می کند.

ویژگی چوب یولکا روسی

در عین حال که چوب یولکا روسی صاف و سبک است اما استحکام بسیار بالایی دارد. مقاومت بالای این چوب باعث کاربرد وسیع آن شده است. البته می توان برای افزایش مقاومت این چوب از روکش های مخصوص نیز استفاده کرد.

جرم حجمی چوب روسی یولکا بین ۰.۴ تا ۰.۴۵ می باشد.  رنگ این چوب سفید مایل به زرد بوده و از نوع درختانی می باشد که با سرعت بالایی رشد می کنند. از این رو از این درخت در مزرعه های صنعتی تولید چوب استفاده می شود.

یولکا روشن و نرم و درشت بافت می باشد.

کاربرد چوب یولکا روسی

از آنجایی که با تمام ابزارهای موجود برای کار با چوب می توان با این نوع چوب کار کرد کاربرد این چوب بسیار وسیع است. شما به راحتی می توانید این چوب را دریل یا اره کنید و بعد از آن چوب دچار شکستگی نشود. با استفاده از وسایلی ساده مانند میخ حتی می توان این چوب ها را به هم وصل کنید.

ابعاد چوب روسی یولکا

چوب یولکا را هم می توانید به صورت الوار تهیه کنید و هم به صورت قطعات گرد. این که شما از چه نوع ابعادی استفاده کنید بستگی به کار شما دارد. شرکت زاندس وود ارائه دهنده تمامی ابعاد های چوب یولکا روسی می باشد.

موارد استفاده از چوب یولکا

  • ساخت و ساز و ساختمان سازی
  • استفاده در دکوراسیون داخلی و ساخت لوازم منزل با استفاده از این نوع چوب
  • تولید مصالح چوبی با استفاده از چوب یولکا

برای تهیه بهترین انواع چوب روسی یولکا می توانید با کارشناسان ما در زاندس وود تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *