چوب

چوب روس

چوب روس از خانواده و گروه درختان کاج می باشد که در انواع یولکا، ساسنا و راش از طریق آستارا واردات آن صورت می گیرد. بازرگانی زاندس وود (Zandeswood) قطب واردات انواع چوب روسی می باشد که بصورت روزانه بارهای واردات چوب روسی در انواع الوار و تخته های راش روسی از طریق بنادر آستارا وارد کشور می کند.

 

چوب های وارداتی که در کلینیک انواع چوب زاندس مدیریت و عرضه می شوند همگی از مرغوبیت و اصالت برخوردار هستند چون مجموعه ی زاندس به صورت کاملا تخصصی خود خرید، بارگیری ، ترخیص و توزیع و پخش چوب هایی را که از کشور روسیه وارد می کند برعهده دارد. درواقع اصالت محصولات وارداتی چه از ترکیه، روسیه و چه از گرجستان به نظارت مستقیم بازرگانی زاندس (Zandes) بر روی پروسه و انجام کار برمی گردد که همه ی اقدامات و فعالیت های مورد نیاز تنها به وسیله مجموعه بازرگانی زاندس برمی گردد.

 

کاج دارای چوب قوی ، سنگین و جمع و جور است، که در برابر کرم های چوبی مقاوم است و رنگ آن قرمز مایل به رنگ بنفش تیره تر است. هیچ تمایزی بین چوب سخت چوب و چوب نرم  وجود ندارد.

 

 

مشخصات چوب روس :

 

مقاومت کششی: 1150 کیلوگرم بر سانتی متر مربع

مقاومت فشاری: 540 کیلوگرم بر سانتی متر مربع

 

 

وزن مخصوص:

سبز 820 کیلوگرم در متر مربع

خشک 680 کیلوگرم در متر مربع

 

 

قیمت خرید چوب روس

قیمت عرضه و توزیع چوب های واراداتی روسی را نمی توانیم بصورت ثابت اعلام کنیم چون همانطور که مستحضر هستید واردات کالا و محصولات به وسیله ی ارز صورت می گیرد و قیمت ارز تعیین کنند ی قیمت واردات چوب روس می باشد . مواردی از قبیل ابعاد، کیفیت و هزینه های بارگیری تعیین کننده ی قیمت خرید و فروش چوب روس در بازارهای چوب ایران می باشد.

 

 

حرف آخر:

تجربه چند ساله ما در خرید چوب از تمام دنیا ، به ما این امکان را می دهد تا زمینه های مختلف تولید چوب را عمیقاً بشناسیم. کارخانه های چوب بری و الوار سازی ما ، کیفیت عالی را تضمین می کنند. از طرف دیگر ، بررسی کیفیت ، خشک کردن و کار با دقت زیادی در انبار ما انجام می شود.

مطالب زیر را ببینید:

 خرید چوب راش ترکیه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *